PROMOCJE

W każdym budynku dach pod względem termalnym jest miejscem newralgicznym. Brak odpowiedniej termoizolacji lub jej niewłaściwy dobór może skutkować utratą nawet 30% ciepła z budynku, a co za tym idzie, znacznym zwiększeniem kosztów ogrzewania. Wykorzystanie płyt termoizolacyjnych dodaje nam przestrzeni, gdyż ten sam poziom termoizolacji zapewni płyta o grubości o połowę mniejszej niż grubość wełny potrzebnej do uzyskania tego samego efektu. W przypadku innych materiałów termoizolacyjnych grubość ta może być większa o nawet 100%

THERMANO

Płyty PIR, z których wykonane są produkty z serii THERMANO, to w praktyce jedyne materiały termoizolacyjne, które montuje się na krokwiach. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu eliminuje problem utraty ciepła przez tzw. mostki cieplne. THERMANO można stosować w dachach skośnych, dachach płaskich, ścianach, posadzkach czy budynkach rolniczych. THERMANO staje się w Radomsku jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do termoizolacji budynków.

SWISSPOR

SWISSPOR to producent dostarczający nowoczesne, i jednocześnie sprawdzone na najbardziej wymagających rynkach europejskich, rozwiązania hydro i termoizolacyjne dla budownictwa.

termPIR


Firma Gór-Stal jest producentem płyt izolacyjnych termPIR®, których właściwości termoizolacyjne są bezkonkurencyjnym sposobem na podwyższenie poziomu energooszczędności obiektu. System spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania zawarte w przepisach UE. Nasze płyty termoizolacyjne cechują się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła (λ = 0,022 W/mK). To umożliwia zastosowanie cieńszej warstwy ocieplenia, która nie zmniejsza metrażu powierzchni użytkowej obiektu. Takich efektów nie otrzymamy używając tradycyjnych materiałów, takich jak styropian czy wełna mineralna.

Płyty izolacyjne termPIR® służą między innymi do ocieplenia dachów skośnych, poddaszy, strychów, stropodachów i tarasów, ocieplenia ścian, stropów, piwnic oraz fundamentów i podłóg.