PROMOCJE

W każdym budynku dach pod względem termalnym jest miejscem newralgicznym. Brak odpowiedniej termoizolacji lub jej niewłaściwy dobór może skutkować utratą nawet 30% ciepła z budynku, a co za tym idzie, znacznym zwiększeniem kosztów ogrzewania. Wykorzystanie płyt termoizolacyjnych dodaje nam przestrzeni, gdyż ten sam poziom termoizolacji zapewni płyta o grubości o połowę mniejszej niż grubość wełny potrzebnej do uzyskania tego samego efektu. W przypadku innych materiałów termoizolacyjnych grubość ta może być większa o nawet 100%

THERMANO

Płyty PIR, z których wykonane są produkty z serii THERMANO, to w praktyce jedyne materiały termoizolacyjne, które montuje się na krokwiach. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu eliminuje problem utraty ciepła przez tzw. mostki cieplne. THERMANO można stosować w dachach skośnych, dachach płaskich, ścianach, posadzkach czy budynkach rolniczych. THERMANO staje się w Radomsku jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do termoizolacji budynków.

SWISSPOR

SWISSPOR to producent dostarczający nowoczesne, i jednocześnie sprawdzone na najbardziej wymagających rynkach europejskich, rozwiązania hydro i termoizolacyjne dla budownictwa.