PROMOCJE

Membrany dachowe to obecnie najpopularniejsza izolacja dachu. To z jednej strony zabezpiecza poddasze przed wnikaniem wilgoci, a z drugiej umożliwia odprowadzanie wilgoci nagromadzonej pod połacią dachu na zewnątrz. Warstwa membrany wysokoparoprzepuszczalnej to bezpieczne i komfortowe użytkowanie poddasza. Jest to najnowsze rozwiązanie zastępujące tradycyjne sztywne poszycie (pełne deskowanie + papa). W ofercie WB PARTNER znajdują się specjalistyczne membrany dachowe jak MDM, DORKEN czy IVT.

Akcesoria dachowe decydują o szczelności i trwałości pokrycia dachowego. To często niewielkie i niewidoczne elementy. Mają one jednak niezwykle ważną funkcję w całości pokrycia dachowego. W ofercie hurtowni dachowej WB PARTNER w Żorach znajdziesz produkty najlepszych dostawców akcesoriów dachowych. 

AVALINE

Membrany AVALINE charakteryzuje duża wytrzymałość mechaniczna – odporność na rozciąganie, rozdzieranie oraz proces starzenia. Membrany AVALINE są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia człowieka. Membrany dachowe to idealne rozwiązanie przy budowie domu – zarówno dla wykonawców, jak i użytkowników.

W ofercie marki AVALINE znajduje się cały przekrój grubości membran, dzięki czemu każdy Inwestor będzie mógł dopasować naszą membranę do swoich potrzeb. Każda membrana marki AVALINE to membrana wysokoparoprzepuszczalna, dzięki czemu zapewnia najlepszą ochronę Twojemu domowi.

MDM NT

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych.

IVT

Marka IVT, mająca korzenie w rynku niemieckim, jest jednym z najbardziej cenionych producentów membran i akcesoriów dachowych na polskim rynku. Od membran, poprzez taśmy kominowe i kalenicowe, po najdrobniejsze mocowania dachówek – wszystkie niezbędne akcesoria i wykończenia połaci dachowych dostępne są w ofercie marki IVT.

BMI BRAAS

BMI BRAAS oferuje szeroką gamę wysokoparoprzepuszczalnych membran trójwarstwowych oraz czterowarstwowych o doskonałych parametrach technicznych i funkcjonalności dostosowanej do potrzeb każdego rozwiązania dachu skośnego. Bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe to cecha wyróżniająca membrany dachowe BMI BRAAS zapewniająca inwestorowi bezpieczny dach nad głową a wykonawcy komfort prac oraz bezpieczeństwo w trakcie montażu. „Dach z jednej ręki” – dewiza Braas oznacza, że Klient otrzymuje w ofercie nie tylko bogaty wybór dachówek, lecz cały system krycia dachu. 

DÖRKEN

Marka DÖRKEN to niemiecki producent najwyższej jakości membran dachowych oraz akcesoriów do izolacji dachów i innych elementów konstrukcyjnych. Oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA.