PROMOCJE

Podbitka dachowa wpływa na estetykę wykończenia dachu, a więc dobór materiałów do jej budowy jest istotny. Solidne deski zapewniają również ochronę dachu przed wpływem czynników atmosferycznych. W tym przypadku sprawdzą się podbitki dachowe z drewna i PCV. Warto wiedzieć, że odpowiednio zaimpregnowane deski wytrzymają wiele lat. Podbitki z PCV są odporne na rdzę, szkodniki oraz łatwe do utrzymania w czystości. Zapraszamy do współpracy!

 

GALECO

Firma GALECO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej – w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco NOVA.

BRATEX

Bratex to polska firma specjalizująca się w produkcji blachodachówki. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i cieszy się uznaniem wśród klientów za jakość i trwałość swoich produktów. Blachodachówki Bratex są dostępne w różnych kształtach i kolorach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Bratex oferuje również szeroką gamę akcesoriów dachowych, takich jak rynny, rury spustowe, co pozwala na kompleksowe wykończenie dachu.