PROMOCJE

Dachówki betonowe czy inaczej dachówki cementowe to obecnie doskonała alternatywa zarówno dla blaszanych jak ceramicznych pokryć dachowych. Dachówki betonowe to najlepsza korelacja ceny do jakości. Z jednej strony dachówki betonowe są bardzo wytrzymałe i eleganckie. Z drugiej zaś są relatywnie tanie. Dzięki temu pokrycia betonowe zyskują coraz większą rzeszę zadowolonych klientów. Nowoczesne powłoki dachówek betonowych zapewniają również ich świetny design. Dzięki temu mamy do wyboru zarówno dachówki w cementowe w połysku jak i macie – podobnie jak w przyapdku dachówek ceramicznych. 

BMI BRAAS

Dachówki ceramiczne i betonowe BRAAS to jedne z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej. Dachówki Braas to jedne z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce. Bardzo popularne w województwie łódzkim, szczególnie betonowe modele Tegalit i Bałtycka.

CREATON

Dachówki betonowe CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi takie jak Kapstadt czy Goteborg.