PROMOCJE

Blachodachówki to bardzo szeroka grupa asortymentu, w skład której wchodzą takie pokrycia jak blachodachówki modułowe, cięte na wymiar, blachy na rąbek stojący, trapezy czy panele typu click. W ofercie hurtowni dachowej WB PARTNER w Żorach znajdziecie produkty najlepszych polskich dostawców a w tym Blachy Pruszyński, Budmat, Bratex czy BP2. Wśród naszej oferty znajdziecie blachy produkowane ze stali najlepszych jakości pochodzących z niemickich i szwedzkich hut. 

BRATEX

Bratex to polska firma specjalizująca się w produkcji blachodachówki. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i cieszy się uznaniem wśród klientów za jakość i trwałość swoich produktów. Blachodachówki Bratex są dostępne w różnych kształtach i kolorach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Bratex oferuje również szeroką gamę akcesoriów dachowych, takich jak rynny, rury spustowe, co pozwala na kompleksowe wykończenie dachu.

BLACHPROFIL 2

Wysoka jakość, nietuzinkowy design i produkty z charakterem. Marka BP2 to solidny partner, który oferuje produkty, jakich nie znajdziesz u innych producentów. Postaw na jakość takich blachodachówek jak IZI ROOF, IZI LOOK czy ZET.

BLACHY PRUSZYŃSKI

Firma BLACHY PRUSZYŃSKI to legenda polskiego i europejskiego rynku pokryć dachowych. O pozycji lidera polskiego rynku blaszanych pokryć dachowych świadczy kilkudziesięcioprocentowy udział materiałów oferowanych przez firmę w łącznej sprzedaży na rynku polskim oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Blachy pruszyński to niezwykle szeroka oferta wszelkiego rodzaju pokryć dachowych ze stali.

BALEX METAL

Balex Metal to producent płyt warstwowych, blachodachówek, termoizolacji, profili zimnogiętych, orynnowania i blach konstrukcyjnych. Od ponad ćwierć wieku firma jest obecna na rynku producentów materiałów budowlanych, dostarczając rozwiązania dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i rolnictwa. Jeden z największych producentów płyt warstwowych w tej części świata.

BUDMAT

BUDMAT to polski producent o światowym zasięgu. Jeden z największych producentów pokryć dachowych ze stali. To firma BUDMAT jest producentem kultowej blachodachówki VENECJA. Dzisiaj firma wyznacza trendy wprowadzając na rynek nowoczesne i nieszablonowe modele – np. Ferrara czy Murano. BUDMAT produkuje także ogrodzenia stalowe, podbitkę dachową, systemy rynnowe oraz profile stalowe.

GERARD

GERARD (AHI ROOFING) to największy na świecie producent blachodachówek z posypką ceramiczną. Misją firmy jest, aby służyć zadowolonym klientami oferując dach na całe życie, który jest lekki, ma 50-letnią gwarancję, jest silny i piękny, jest oparty na wartościach. Wybierając produkty marki GERARD wybierasz piękny wygląd dachu, trwałość najlepszych dachówek ceramicznych, uczciwą gwarancję bez wykluczeń oraz wspieranie ekologii.