PROMOCJE

Łupek dachowy to naturalny i estetyczny materiał, który doskonale pasuje do tradycyjnej architektury i konkuruje z blachodachówką i pokryciami ceramicznymi. Idealnie nadaje się do klasycznych projektów domów, ale jego uniwersalność i wytrzymałość pozwala na zastosowanie go również w nowoczesnych budynkach.

CUPA PIZARRAS

Co trzeci łupek wykorzystany w budownictwie na świecie pochodzi od CUPA PIZARRAS, światowego lidera w produkcji i sprzedaży łupków naturalnych o ponad 125-letniej tradycji. Firma posiada 20 kopalń w Hiszpanii i 24 zakładów obróbki, w których spotykają się najnowocześniejsze technologie i tradycyjna wiedza rzemieślnicza. Dzięki rygorystycznym kontrolom przeprowadzanym na każdym etapie procesu produkcyjnego – od wydobycia w kopalni po obróbkę w zakładzie – firma gwarantuje najwyższą jakość łupków.

RATSCHECK SCHIEFER

Rathscheck w ofercie posiada naturalne materiały najwyższej jakości, które gwarantują wytrzymałość, a zarazem są estetycznym elementem pokrycia dachowego, elewacji czy płytek naściennych. Solidność i wytrzymałość tego niezwykłego materiału szacuje się na trzysta lat, co dodatkowo podnosi jakość wykonania.