PROMOCJE

Dachy fotowoltaiczne to z pewnościa przyszłość dachów w Polsce. Coraz wyższe koszty związane z użytkowaniem energii produkowanej w sposób konwencjonalny oraz wyższa świadomość ekologiczna sprawiają, że dachy fotowoltaiczne coraz częściej pojawiają się w naszym otoczeniu. Dach solarny to z pewnością niezależność i oszczędność. Ale dach solarny to niekoniecznie standardowa fotowoltaika na dachu. Ta branża rzowija się niezwykle dynamicznie. Dziś możesz zafundować sobie w pełni zintegrowany dach solarny, który nie będzie montowany na pokryciu dachowym. To ogniwa fotowoltaiczne będą stanowiły pokrycie zespolone z tradycyjną częścią dachu. Sprawdź pferty dachów fotowoltaicznych w WB PARTNER Żory.

MyRoof

MyRoof to pierwszy polski dach solarny. Projekt oparto o nowatorskie rozwiązanie systemu wsporczego, sposobu montażu i izolacji od mdm NT, lidera rozwiązań dachowych, oraz panele fotowoltaiczne i osprzęt elektryczny od wiodących dostawców światowych.

SunRoof

SunRoof to spółka należąca do Lech Kaniuk Holding. Lider szwedzkiego rynku dachów solarnych, oferujący specjalnie zaprojektowane rozwiązania o doskonałej wydajności energetycznej i wyjątkowym wzornictwie. Bazując na własnych projektach, innowacji i zaawansowanej technologii, tworzy nowatorskie produkty fotowoltaiczne.

SolRoof

SOLROOF to innowacyjny system fotowoltaiczny, który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na czystą energię. Jest w pełni zintegrowany z modułowym pokryciem dachowym, a dzięki autorskiemu rozwiązaniu pozwala na wyjątkową estetykę dachu oraz zastosowanie różnych form i kształtów, które nie są możliwe do osiągnięcia w przypadku tradycyjnej instalacji fotowoltaicznej. Połączenie modułowych paneli FIT i zintegrowanych paneli fotowoltaicznych FIT VOLT tworzy spójną, harmonijną powierzchnię pokrycia.