PROMOCJE

Systemy kominowe od specjalistów zapewniają bezpieczeństwo i najlepsze połączenie z pokryciem dachowym. Systemy betonowe, ceramiczne kominów do różnych rodzajó pieców dostępne są w WB PARTNER Żory. Sprawdź jakie produkty najdziesz w naszej hurtowni.

SCHIEDEL

Precyzyjne rozwiązania technologiczne poparte badaniami i certyfikatami przyczyniły się do powstania trwałych, bezpiecznych, praktycznych w montażu i użytkowaniu ceramicznych systemów kominowych Schiedel. Kominy Schiedel są przystosowane do efektywnej pracy przez dziesiątki lat. Schiedel to wiodący producent systemów kominowych nie tylko w Polsce, ale i Europie.

WULKAN

Kominy ceramiczne Wulkan zostały stworzone przez polskiego potentata budowlanego – firmę Icopal. Cieszyły się tak dużym powodzeniem, że inny potentat europejski – firma Schiedel – wykupił ten produkt i promuje go pod swoim logiem zachowawszy jednak nazwę marki. Kominy ceramiczne Wulkan są w swojej ofercie i budowie proste. Mamy do dyspozycji kominy uniwersalne izolowane z symbolem Wulkan Ci Eko oraz komin na paliwa stałe o oznaczeniu Wulkan C.