PROMOCJE

Okna dachowe to najepsze rozwiązanie do naturalnego oświetlenia poddaszy. W ofercie WB PARTNER znajdziesz szeroką gamę okien dachowych drewnianych, poliuretanowych a także aluminiowych. Na rynku ślaskim, dolnośląskim i małopolskim znani jesteśmy z dystrybucji najlepszej jakości trzyszybowych okien dachowych niemieckiej marki ROTO. Znajdziesz u nas także polskie produkty marki FAKRO i AVALINE a także okna takich firm jak VELUX czy ALUSKY.

ROTO

Niemicka marka ROTO oferuje wysokiej jakości okna dachowe. Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna ROTO to brak kompromisów jeśli chodzi o jakość i walory użytkowe.

VELUX

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

AVALINE

Okna AVALINE to wyjątkowa oferta na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna trzyszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe superenergooszczędne w wersji drewnianej oraz PCV. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego polietylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej.

ALUSKY

Firma Alusky specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien do poddaszy. Aluminiowe okna dachowe Alusky charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szczelnością oraz bezpieczeństwem użytkowania.

FAKRO

FAKRO to jedna z najwięszych polskich firm, która odniosła sukces zarówno w Polsce, jak i na rynku światowym. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Okna FAKRO to jedne z najchętniej kupowanych okien na rynku łódzkim, śląskim oraz opolskim.