PROMOCJE

Systemy mocowań wykonane z najlepszych surowców zapewniają bezpieczeństwo i długowieczność konstrukcji dachu. Sprawdzone rozwiązania firm SPAX czy WKRĘT-MET są dostępne w naszej hurtowni. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. A to często te najmniejsze elementy jak wkręty czy kotwy decydują o latach bezpiecznego użytkowania.  Znajdź najlepsze wkręty ciesielskie, wkręty stolarskie, wkręty montażowe czy wsporniki łat.

WKRĘT-MET

Klimas Wkręt-met to wiodący polski producent najwyższej jakości technik zamocowań Firma od 1990 r. projektuje i tworzy rozwiązania przeznaczone dla branży budowlanej. Produkcja wyrobów Klimas Wkręt-met odbywa się w dwóch nowoczesnych zakładach, zlokalizowanych w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy. Niebawem firma uruchomi produkcję w trzecim zakładzie, w Wanatach, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i aplikacji będzie przygotowany na założenia Przemysłu 4.0.

SPAX

Solidne i zaawansowane technologicznie systemy zamocowań SPAX zyskały szerokie grono zadowolonych wykonawców na całym świecie.

BEKO GROUP

Firma BEKO GROUP oferuje w swojej ofercie produkty chemiczno-techniczne dla handlu branżowego, rzemieślników oraz profesjonalnych użytkowników. Przekonują swoją jakością i wydajnością. Niezależnie od tego, czy mowa o klejach, uszczelniaczach, aerozolach, piankach poliuretanowych, taśmach, kotwach chemicznych, narzędziach, czy najróżniejszych artykułach BHP – asortyment BEKO obejmuje dopasowane rozwiązania do najbardziej wymagających zastosowań.