PROMOCJE

Dachówki ceramiczne to klasyka jakości premium. Naturalne surowce wpływają na unikatowość pokryć dachowych wykonanych z dachówek ceramicznych. W ofercie dostawców dostępnych w WB PARTNER Żory znajdują się najlepsze dachówki płaskie i faliste. Wszystkie dachówki ceramiczne dostępne są w wariantach – naturalnym, angobowanym (matowym) oraz glazurowanym. WB PARTNER Żory specjalizuje się w dystrybucji ceramicznych i betonowych dachówek niemieckiej produkcji jak ERLUS, BOGEN czy LAUMANS. Wśród dachówek ceramicznych sprzedawanych w naszej hurtowni w województwach śląskim, dolnośląskim i małopolskim dominują dachówki płaskie i esówki. Nadają one nowoczesny charakter i tworzą wizualnie symetryczne bryły. Dachówka falista zachwyca kunsztem wykonania i atrakcyjnym designem po ułożeniu.

BMI BRAAS

Dachówki ceramiczne i betonowe BRAAS to jedne z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują pełną dowolność w dostosowaniu dachu do oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Otrzymują Państwo inteligentny i przyszłościowy system dachowy, który obejmuje sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne oraz ważne detale takie jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem przez długi czas. Dachówki Braas są jednymi z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce, szczególnie popularne w województwie łódzkim, takie modele jak Rubin 13V czy dachówka ceramiczna płaska Turmalin.

ERLUS

ERLUS jest jednym z wiodących producentów ceramiki dachowej i systemów kominowych w Niemczech. Zatrudniając około 500 pracowników, jest również jednym z największych w branży, którzy produkują wyłącznie w Niemczech. ERLUS może pochwalić się ponad 175-letnią historią firmy i czerpie korzyści z bogatego doświadczenia w przetwarzaniu ceramicznych materiałów budowlanych. Marka ERLUS oznacza niezawodnie wysoką jakość produktu „Made in Germany”. Wynika to z wiedzy pracowników i chęci ciągłego inwestowania w innowacyjne technologie i rozwój produktów.

BOGEN

Niemiecka tradycja nakazuje wytwarzać dachowki z najlepszej jakości glin i iłów. Tak właśnie czyni przedsiębiorstwo BOGEN. W naszej hurtowni znajdziesz wytrzymałe i zachwycające dachówki BOGEN, które produkowane są nieprzerwanie od 1899 roku. Dachówki BOGEN znajdą zastosowanie na każdym dachu i sprawią, że jego wygląd będzie przyciągał wzrok.

LAUMANS

Laumans to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów dla budownictwa, takich jak dachówki i akcesoria dachowe. Laumans oferuje szeroką gamę dachówek, które są dostępne w różnych kolorach i kształtach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Produkty Laumans charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody przyznane firmie za jakość i innowacyjność.

CREATON

Dachówki CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.