Rynny i podbitka to elementy wykończeniowe dachu odpowiadające za jego odpowiednie odwodnienie, zabezpieczenie a także eleganckie wykończenie. Właściwe odprowadzenie wody ze spadzistego dachu to bardzo ważny aspekt jego ochrony. Dzięki nowoczesnemu systemowi rynnowemu z PVC i stali chronimy dach, a jednocześnie nadajemy budynkowi odpowiedni charakter. Rynny z gwarancją 10, 30 i 50 lat w szerokiej gamie kolorystycznej znajdują zastosowanie nawet w najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Dodatkowo WB PARTNER z Żor oferuje rynny wykonane z ocynkowanego aluminium, miedzi lub tytan-cynku.

GALECO

Firma GALECO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej – w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco NOVA. Firma EXPERT DACH z Wielunia jest ważnym dystrybutorem produktów GALECO.

AVALINE

AVALINE oferuje kompleksowe wyposażenie dachu – od pokryć dachowych ze stali, po najmniejsze elementy wykończenia dachu. Marka AVALINE znana jest z wysokiej jakości membran wysokoparoprzepuszczalnych, a także nowoczesnej gamy okien dachowych, łącznie z oknami trzyszybowymi, dwukomorowymi. Wśród oferty marki AVALINE znajdują się także wysokiej klasy systemy rynnowe oraz podbitka dachowa.

BUDMAT

BUDMAT to polski producent o światowym zasięgu. Jeden z największych producentów pokryć dachowych ze stali. To firma BUDMAT jest producentem kultowej blachodachówki VENECJA. Dzisiaj firma wyznacza trendy wprowadzając na rynek nowoczesne i nieszablonowe modele blachodachówek jak np. Ferrara czy Murano. Prócz blachodachówek i blach trapezowych, BUD-MAT produkuje także ogrodzenia stalowe, podbitkę dachową, systemy rynnowe oraz profile stalowe.

BRATEX

Bratex to polska firma specjalizująca się w produkcji blachodachówki. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i cieszy się uznaniem wśród klientów za jakość i trwałość swoich produktów. Blachodachówki Bratex są dostępne w różnych kształtach i kolorach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Bratex oferuje również szeroką gamę akcesoriów dachowych, takich jak rynny, rury spustowe, co pozwala na kompleksowe wykończenie dachu.